Абстракціонізм + Мій позитивний настрій :)

Абстракціонізм + Мій позитивний настрій :)

Drawn by Vomika and inspired by.

Favorite
© Vomika. All rights reserved.

very positive! :) —  Ana
"We long to be here for a purpose, even though, despite much self-deception, none is evident."
Carl Sagan
0 online
Chat